Vchodové dveře

Vchodové dveře nabízíme v libovolném provedení a stylu. Dveře mohou mít libovolnou barvu a tvar. Vchodové dveře je možné navrhnout v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení s otevíráním dovnitř nebo ven.

Vchodové dveře plastové vyrábíme ze 4 komorových profilů systému S 8000 IQ. 4 komorový profil vchodových dveří je vyztužen mohutnou uzavřenou ocelovou výztuhou s protikorozní úpravou, statika a pevnost dveřního křídla je navíc vyztužena pomocí svařitelných spojovačů rohů. Spodní rám plastových dveří je tvořen plochým AL prahem s výškou 20 mm, který vyhovuje umístění jak v novostavbě tak i ve stávajícím objektu.

Vchodové dveře hliníkové nabízíme ve variantách hliníkových profilů, možnosti bezbariérového vstupu, neviditelného hliníkového dveřního křídla, izolačního můstku a dalších praktických variant.

Složení vchodových plastových dveří

Plastové dveře jsou vyrobeny z několika druhů materiálů jako lepený vícevrstvý sendvič. Dveře se zkládajíz jádra a vnější pohledové části dveří.

Jádro plastových dveří:

  • Plastové dveře - základní​ provedení

Jádro výplně plastových dveří je vyrobeno z 20 mm vrstvy extrudovaného polystyrenu (XPS). Tento materiál je lehký, nepodléhá vlivům stárnutí a zajišťuje vysokou izolační schopnost.

  • Zesílené provedení plastových dveří

Jedná se o zesílení jádra o 5 mm až 20 mm vrstvu. Zesílené provedení zajišťuje lepší izolační schopnosti.

  • Vyztužené provedení plastových dveří

Vyztužení provedení jádra nahrazuje izolační vrstvu (XPS) deskou z tvrzené polyuretanové směsi (TPR) o síle 10 mm.

  • Bezpečnostní plastové dveře

Jádro v bezpečnostním provedení plastových dveří je zpevněno masivním ocelovým plechem.

Dveře a vnější pohledová část

Vnější část plastových dveří tvoří vrstva akrylátů nebo dekorativní fólie. Tento materiál je vysoce odolný vůči vnějším mechanickým a atmosférickým vlivům a je barevně UV stabilní.

Barvy vchodových dveří

Vchodové dveře jsou standardně vyráběny ve dvou odstínech bílé barvy. Obě bílé barvy lze objednat s matným či lesklým povrchem. Dále jsou vchodové plastové dveře vyráběny v odstínech dřevodekorů, dekorů a barev dle aktuální nabídky. 

Zasklení dveřních výplní

Zasklení plastových dveří je prováděno izolačním dvojsklem, zesíleným izolačním dvojsklem či izolačním trojsklem.

  • Ornamentní skla

Ornamentní skla jsou charakteristická více či méně viditelnými ornamenty na povrchu skla. Ornamentní sklo propouští světlo, ale zamezuje průhlednost. Do plastových dveří lze použít různé druhy ornamentních skel.

Uvnitř skla mohou být uloženy meziskelní příčky a mříže popřípadě mohou být dvojskla vyrobena s provedení vitráží, pískovým sklem, spékaným sklem nebo vypouklým sklem.

  • Ozdobné rámečky

Prosklené výplně plastových dveří mohou být doplněny ozdobnými plastovými rámečky různých barev a dekorů.

Vchodové dveře - kování

Kování vchodových dveří zajišťuje 5-ti bodové bezpečné uzamčení dveří pomocí bezpečnostních IS čepů. Dveřní zámek vchodových dveří lze v provedení klika/klika uzavřít pohybem kliky směrem nahoru a uzamknout pomocí klíče. Vchodové dveře v provedení klika/madlo se zámek uzavírá a zároveň zamyká klíčem. Dodávaný dveřní štítek HOPPE splňuje bezpečnostní třídu 3. Výplň vchodových dveří lze individuálně zkonstruovat z profilů systému s využitím různých typů skel a doplňků a nebo jednoduše vybrat z katalogu hotových akrylátových výplní VP TREND.

 plastová okna

Máme více než 12ti leté zkušenosti v oblasti prodeje a montáže plastových oken.

dřevěná okna

Dřevěná okna jsou vyráběna z přírodních materiálů, nezatěžují tak životní prostředí.

AL dveře a portály

Doporučujeme všude tam, kde dochází k největší frekvenci při průchodu. Jedná se především o vstupy do panelových, nebo bytových domů a administrativních budov

poptávka

Zde si můžete zadat nezávaznou poptávku. Vyberte si typ, rozměry, barvu, případně příslušenství a požadované práce. Po odeslání Vám obratem zašleme cenovou kalkulaci.


adresa

Okenní-stavební s.r.o.
Adresa: Divadelní 436
272 01 Kladno

kontakty

Petr Junek: 602 237 217
Email: junek@okenni-stavebni.cz

produkty

menu

Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.