Hliníkové dveře a portály

Wicstyle 84

je hliníkový dveřní systém s velmi dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi. Díky své robustní konstrukci vyniká mimořádnou statickou únosností a odolností proti vandalismu a vloupání. Vchodové dveře WI 180 a WI 190 s mnoha volitelnými bezpečnostními prvky dokonale ochrání váš domov. Zvolíte-li zámek s výkyvnými háky nebo 17-ti násobný trezorový zámek, stane se tak váš dům nedobytnou pevností.

Hliník je pro tyto účely ideální materiál který splňuje požadavky na dlouhodobou stabilitu, pevnost a dokáže odolávat i větším otřesům a nešetrnému zacházení.

Díky své pevnosti a odolnosti proti vnějším vlivům je doporučujeme všude tam, kde dochází k největší frekvenci při průchodu.

Jedná se především o vstupy a portály do panelových, nebo bytových domů a administrativních budov, jelikož hliníkové dveře WICSTYLE 84 jsou zcela jednoznačně tou nejoptimálnější volbou.

Vlastnosti a výhody
plastová okna

Máme více než 12ti leté zkušenosti v oblasti prodeje a montáže plastových oken.

dřevěná okna

Dřevěná okna jsou vyráběna z přírodních materiálů, nezatěžují tak životní prostředí.

AL dveře a portály

Doporučujeme všude tam, kde dochází k největší frekvenci při průchodu. Jedná se především o vstupy do panelových, nebo bytových domů a administrativních budov

poptávka

Zde si můžete zadat nezávaznou poptávku. Vyberte si typ, rozměry, barvu, případně příslušenství a požadované práce. Po odeslání Vám obratem zašleme cenovou kalkulaci.


adresa

Okenní-stavební s.r.o.
Adresa: Divadelní 436
272 01 Kladno

kontakty

Petr Junek: 602 237 217
Email: junek@okenni-stavebni.cz

produkty

menu

Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.